דף הבית > שמות ראשונים
בחר אות ראשונה של שם משפחה 
אא יעקב (יקנעם (מושבה)) אביבי שמשון (כפר החורש) אביגדור זלמן (אלונים)
אביגדור שושנה (אלונים) אבידב יעקב- יאני (נהלל) אבידב נסיה (נהלל)
אבינעארי יעקב (כפר החורש) אבינעארי אהרון (כפר החורש) אבינעארי מרגלית (כפר החורש)
אבינעארי שמעון (כפר החורש) אבינר שבתאי (תל יוסף) אבינר נועה (תל יוסף)
אבישי מרים (גבת) אבישי אברהם (בית השיטה) אבישי חנה (בית השיטה)
אבלס אבנר (שריד) אבלס שפרה (שריד) אבן טוב אסתר (כפר יחזקאל)
אבן טוב אליהו (כפר יחזקאל) אבן נור חיים (בית השיטה) אבן נור נחמה (הלינה) (בית השיטה)
אבן-חיים אברהם (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אבנד רחל (מרחביה (קיבוץ)) אבני אילנה (דברת)
אבני אהרון (דברת) אבני משה (חפציבה) אבני נחמה (חפציבה)
אבני מרים (כפר החורש) אבני יוסף (כפר החורש) אבני משה (חפציבה)
אבנין בנימין-ברוך (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אבנרי יפה (כפר החורש) אבנרי דוד (כפר החורש)
אבנת אלכסנדר (מזרע) אברהם אלישיב (תל יוסף) אברהם אלקינד (בית השיטה)
אברהם חסין יוה (עין חרוד) אברהמי דבורה (בית שערים) אברהמי יוסף (בית שערים)
אברונין צפורה (משמר העמק) אברמוב רבא (כפר ברוך) אברמוב רות (כפר ברוך)
אברמוב רות (כפר ברוך) אברמוב רבר (כפר ברוך) אברמוב בת שבע (מרחביה (מושב))
אברמוב אפרים (מרחביה (מושב)) אברמוביץ דוד (בית שערים) אברמוביץ איטה (בית שערים)
אברמוביץ אליהו (אלונים) אברמוביץ מרים (בית אלפא) אברמוביץ' דורה (שריד)
אברמוביץ' משה (מושקו) (שריד) אברמוביץ' משפ. (כפר ברוך) אברמזון יעקב (עין חרוד)
אברמסון עובדיה (בית שערים) אברמסון יהודית (בית שערים) אבשלום יהודית (כפר החורש)
אבשלום יהודה (כפר החורש) אגמון יהודית (חפציבה) אגמון דניאל (חפציבה)
אגסי אלימלך (גבת) אגסי חנה (גבת) אגרנוב שלמה (כפר ברוך)
אגרנוב רגינה (כפר ברוך) אגרנוב רגינה (כפר ברוך) אגרנוב שלמה (כפר ברוך)
אדלר הרברט (בית השיטה) אדלר ליזל (בית השיטה) אדמון רבקה (אלונים)
אדמון- רפפורט שמואל (אלונים) אדר מיכאל (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אדר חנה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת))
אדר בלה (בית השיטה) אדר מרדכי (בית השיטה) אהוביה משה (תל יוסף)
אהוביה פרומה (תל יוסף) אהלי יוסף (בית שערים) אהלי אידה (בית שערים)
אהרוני יוסף (גבת) אודלסקי פולה (משמר העמק) אודלסקי מאיר (משמר העמק)
אוזיל לוי (הזורע) אוירבך מרדכי (גוני) (אלונים) אולמן אורי (בית השיטה)
און זאב (תל יוסף) און יונה (תל יוסף) אונגר שושנה (גבת)
אונגר אלכסנדר (גבת) אונגר איסר (חפציבה) אונגר אטקה (חפציבה)
אוסטרובסקי אהרון (כפר יהושע) אוסטרובסקי - יגאל יהודית (כפר יהושע) אוסלנדר מוריץ (כפר גדעון)
אופיר ולטר-זאב (גבת) אופיר חוה (גבת) אופיר יואב (תל עדשים)
אופיר תקווה (תל עדשים) אופיר משה (תל עדשים) אופיר דינה (תל עדשים)
אופיר עדנה (בית השיטה) אופיר שמעון (משמר העמק) אופירובסקי אריה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אופירובסקי אסתר (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אופלטקה אברהם (בית השיטה) אופנהיים שלמה (אלונים)
אופנהיים רחל (אלונים) אופק יעקב (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אופק יהודית (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אור תמר (תל יוסף) אורג חיה (מרחביה (מושב)) אורג אליעזר (מרחביה (מושב))
אורג רצ'ה (מרחביה (מושב)) אורג מונס (כפר החורש) אורה רות (כפר החורש)
אורי יעקב (נהלל) אורי זהבה (נהלל) אורי פאולה (בית השיטה)
אורי שאריק (שארישוב) (בית השיטה) אורין אליעזר (כפר יהושע) אורין (לרמן) חנה (כפר יהושע)
אורן אליעזר (שריד) אורן חנה (בית השיטה) אורן מנחם (בית השיטה)
אורן שאול (בית השיטה) אורן מרדכי (מזרע) אורן רגה (מזרע)
אורן גדעון (חפציבה) אורן גדעון (חפציבה) אורן יוכבד (חפציבה)
אורן נחמה (מרחביה (קיבוץ)) אורשיצר יוסף (חפציבה) אושרי אברהם (כפר יהושע)
אושרי, ורד מלכה (כפר יהושע) אזוב פולה (משמר העמק) אזוב משה (משמר העמק)
אחאי נעמי (חפציבה) אחאי אחיעזר (חפציבה) אטלינגר אמי (בית השיטה)
אידלסברג יוסף (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אידלשטיין סוניה (בלפוריה) אידלשטיין משה (בלפוריה)
איזידור אפל (בית השיטה) איידלין דוד (מרחביה (קיבוץ)) איידלין רבקה (מרחביה (קיבוץ))
אייזוורג חוה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אייזנברג חווה (כפר החורש) אייזנברג חיה - חייצ'ה (מרחביה (קיבוץ))
אייזנוורג אריה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אייזנמן יהודית (אלונים) אייזנמן צבי (אלונים)
אייזנקרפט אהרון (תל עדשים) אייזנקרפט בת שבע (תל עדשים) אייזנשטיין יצחק (כפר יחזקאל)
אייל ברוך (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) איילי מאיר (גבת) איילי נעמי (גבת)
אילון אליהו (לולו) (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אילון משה (חפציבה) אילון רבקה (חפציבה)
אילי אלכסנדר (בית שערים) אילי מאשה (בית שערים) אילן צבי (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת))
אילן יעל (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אילן אברהם (משמר העמק) אילת אברהם (בית השיטה)
אילת אלון (בית השיטה) אילת ראובן (בית השיטה) אילת שושנה (בית השיטה)
איסולקה דובה (אלונים) איצקוביץ יוסף (בית השיטה) אירם חיים דוב ברנרד (כפר גדעון)
איש - שלום מנחם (מזרע) איש שלום חנוך (תל יוסף) איש שלום מלכה (תל יוסף)
איתן אברהם (בית שערים) איתן מרים (תל עדשים) איתן רפאל (רפול) (תל עדשים)
אלבוחר אברהם (אלונים) אלבוחר גאולה (אלונים) אלויס דבורה (דולה) (בית אלפא)
אלויס אריה (בית אלפא) אלון אלון (בית השיטה) אלון יוסיק (מזרע)
אלון שרה (מרחביה (קיבוץ)) אלון שמעון (מרחביה (קיבוץ)) אלוני שלמה (בית שערים)
אלוני רבקה (בית שערים) אלוני 'רוחם (בית אלפא) אלוני ציפורה (תל עדשים)
אלוני חגית אסף (בית השיטה) אלוני תמר (מזרע) אלוני זאב (מזרע)
אלוני שרה (כפר יחזקאל) אלוני שבתאי (כפר יחזקאל) אלוני כהן יוסקה (אלונים)
אלוני כהן פפה (אלונים) אלטמן לאה הדר (מזרע) אלטמן זאב הדר (מזרע)
אלטמן(הדר) זאב (מזרע) אלטשולר איזיק (עין חרוד) אליאב דוד (משמר העמק)
אליאב מרתה (משמר העמק) אליהו איתן (תל עדשים) אלישיב תחיה (תל יוסף)
אלמוג שמואל (חפציבה) אלמוג יהודה (עין חרוד) אלמי צבי (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אלמי פרומה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אלמן אליהו (שריד) אלמן רחל (שריד)
אלנר זאב (מזרע) אלקוני שייקה (ישעיהו) (בית אלפא) אלקינד אריה (בית השיטה)
אלקלאי יעקב (חפציבה) אלקלעי ריבה (חפציבה) אלקלעי יעקב (חפציבה)
אלקלעי יעקב (חפציבה) אלקלעי ריבה (חפציבה) אלקנה יהודית (נהלל)
אלקנה יוסף (נהלל) אלקס אליעזר (יקנעם (מושבה)) אלתר אליעזר (מרחביה (מושב))
אלתר ציפורה (מרחביה (מושב)) אמודאי יהודה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אמודאי חנה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אמיר ישראל (אלונים) אמיר יונה (אלונים) אמיר הילדה (חפציבה)
אמיר שמואל (חפציבה) אמיר יהודה (חפציבה) אמיתי רבקה (בית שערים)
אמיתי מנשה (בית שערים) אמסטר אמיל (מזרע) אמסטר שולמית (מזרע)
אמסטר רחל (מזרע) אמרנט חנה (נושקה) (מזרע) אמרנט אברהם (מזרע)
אנגל אלכסנדר (תל עדשים) אנגל דבורה (תל עדשים) אנקורי נתן (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת))
אנקורי יהודית (כפר יהושע) אנקורי יוסף (כפר יהושע) אסנהיים אליהו (תל עדשים)
אסנהיים צילה (תל עדשים) אסף עמי (כפר יהושע) אסף בתיה (כפר יהושע)
אסף בן ציון (בית השיטה) אסתר אהרוני (גבת) אפטקמן (ממנוב) יעקב (תל עדשים)
אפל דוד (דודיו) (שריד) אפל גיטיה (גיציה) (שריד) אפל עדנה (בית השיטה)
אפריל דבורה (משמר העמק) אפרימוב יונתן (כפר ברוך) אפרימוב זינה (כפר ברוך)
אפרימוב זינה (כפר ברוך) אפרימוב יונתן (כפר ברוך) אפרימוב שלמה (כפר ברוך)
אפרת רבקה (כפר יהושע) אפרת יוסף (כפר יהושע) אפרתי אסתר (תל יוסף)
אפרתי פסח (תל יוסף) אפרתי אילנה (משמר העמק) אפרתי יוסף (משמר העמק)
אפשטיין יצחק (יקנעם (מושבה)) אפשטיין רות (אלונים) אפשטיין אורי (אלונים)
אפשטיין חיה (בית השיטה) אפשטיין אידה (יקנעם (מושבה)) אפשטיין תמר (חפציבה)
אפשטיין אורי (חפציבה) אפשטיין רוזה (חפציבה) אפשטיין אפי (חפציבה)
אפשטיין בתיה (כפר יחזקאל) אפשטיין אפרים (כפר יחזקאל) אפשטיין אליהו (בלפוריה)
אפשטיין ויקטור (מרחביה (קיבוץ)) אפשטיין שושנה (מרחביה (קיבוץ)) אקסלר זהבה (כפר החורש)
אקרמן מאיר (כפר ברוך) אקרמן רחל (כפר ברוך) אקרמן רחל (כפר ברוך)
אקרמן מאיר (כפר ברוך) אראלי אריה (שריד) אראלי גרטה (שריד)
ארבייט טובה (כפר החורש) ארבל דן (מזרע) ארבל עוזי (מזרע)
ארגוב אברהם (בית השיטה) ארגוב יהודית (בית השיטה) ארוילי שלמה (יקנעם (מושבה))
ארון ברוך (כפר גדעון) ארון לודוויג (כפר גדעון) ארון מקס (כפר גדעון)
ארז יהודה (בית השיטה) ארז גבריאלה (כפר החורש) ארז יצחק (כפר החורש)
ארזי יצחק (כפר יהושע) ארזי חיה (כפר יהושע) ארזי חיה (כפר יהושע)
ארזי משה (כפר יהושע) ארזי יוחנן (משמר העמק) ארטרכט חיים מוניה (נהלל)
ארטרכט איטה (נהלל) ארטרכט יוסף (נהלל) ארטרכט ציפורה (נהלל)
ארטרכט אריה -לייב (נהלל) אריאלי גדעון (בית השיטה) אריאלי משה (חפציבה)
אריאלי גליליה (חפציבה) ארייך צבי (אלונים) ארייך אסתר (אלונים)
ארייך זיגי(אשר) (בית השיטה) אריכא אשר (בית השיטה) ארין אשר (כפר החורש)
ארליך לילי (תל עדשים) ארליך יוליוס (תל עדשים) ארליך זאב (נהלל)
ארליך חנה (נהלל) ארם אהוד (בית השיטה) ארנון רחל (תל יוסף)
ארנון יצחק (תל יוסף) ארנון זאב (דברת) ארנון בנימין (משמר העמק)
ארנישטיין לאה (בלפוריה) ארנישטיין יוסף (בלפוריה) ארנשטיין זליג (כפר החורש)
ארצי מלכה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) ארצי שמחה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) ארצי יהודה (מזרע)
אררט בתיה (נהלל) אשכול בנימין (בניה) (אלונים) אשכנזי חיים (בית השיטה)
אשכנזי יהודית (חפציבה) אשכנזי חיים (אשכה) (חפציבה) אשכנזי משה (מרחביה (קיבוץ))
אשכנזי פנינה (פפי) (מרחביה (קיבוץ)) אשל יוכבד (תל יוסף) אשל אריה (תל יוסף)
אשל לאה (תל יוסף) אשל זאב (דברת) אשל בנימין (דברת)
אשל מרים (דברת) אשל בן - ציון (בית אלפא) אשל צבי (מזרע)
אשל אנדה (מזרע) אשל ראובן (מרחביה (קיבוץ)) אשריאל, גליקסמן. חנה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אתנברג משפ. (מרחביה (מושב))

מובאת לפניך רשימה של שמות האנשים מדור המיסדים של ישובי העמק. הרשימה בנויה על פי שמות המשפחה, בסדר אלפבית, החל מהעליה על הקרקע בשנת 1910.


רשימה זו מתעדכנת כל הזמן על סמך חומר הנאסף במוזיאון המסתמך בעיקרו על עדויות אנשי משפחה, חברי הישובים, הסטוריונים, סטודנטים ומתענינים.
הנך מוזמן להשתתף במפעל “שמות ראשונים" על ידי מילוי טופס מובנה לתיעוד אישי בדף צור קשר.